معضلات موجود در سالنها مخصوصا مرغداری

1- خروج اجباری گرمای موجود درسالن توسط سیستم تهویه چرا که در طول دوران پرورش همواره یک هواکش باید روشن باشدتا گازهای موجود در سالن را خارج نماید.

2- تامین هوای تازه و اکسیژن موردنیاز پرنده است که درسالهای گذشته با توجه به وجود ورودیهای هوای متمرکز- به خصوص در زمستان  باعث بیماری سرمازدگی می شود.

3- . تحقیقات صنعت شریف نشان داده هرسیستم تهویه هوایی معادل 750مترمکعب اطراف خود را آلوده می کند.که این امکان جوجه ریزی به صورت شهرکی یا  کنتاکت امکان ندارد.

   صنعت شریف با استفاده از دانش  ومبدل حرارتی بدون مصرف سوخت وبرق 
 حل این مشکلا ت راامکان پذیر کرد.

 

(مبدل صنعت شریف) آلودگیهای سالن را در طول سالن مکش کرده وبه بیرون از

سالن منتقل و هم زمان هوای پاک بیرون را مکش کرده و به صورت پیش گرم شده ( تبادل گرمایی گرما رابازیافت) داخل سالن هدایت می نماید.

 
پس با این دستگاه نه تنها از خروج بخش عظیمی از گرماجلوگیری کرده ایم بلکه اکسیژن موردنیاز مصرف کننده را نیز تامین نموده ایم. این سیستم با تامین هوای تاره و گرم  سالن هایی که سال ها با مشکل(  سالنهای دوقلو) مواجه بودند.   
 

     صنعت شریف هوای پیش گرم و پاک را به سالن شما هدیه می دهد دیگر دریچه ها و هواکش های زمستانه وامکان  نفوذ هوای سرد به داخل سالن و  آلودگیهای ناشی
ازهوای ورودی  نیازی  نمی باشد.


سیستم مبدل حرارتی صنعت شریف مجهز به دو نوع فیلترنانو می باشد.

 

 فیلتر هوای ورو دی که حاوی نانو فرآوری شده می باشد اجازه نفوذ آلودگیهای محیط را به داخل سالن نمی دهد وهمچنین سیسیتم هو ای خروجی مواد زائد حاصله از 
مرغداری را مکش وبعد از تفکیک اوره وازت را جداگانه وارد مزرعه  نموده واجازه انتشار آنها را به محوطه نمی دهد .


  ازنظرزیست محیطی: فیلترنانو موجب مقاومت در میکروبها نمی گردد بلکه می تواند میکروبهای مقاوم شده به آنتی بیوتیکها و ضد عفونی کننده های شیمیایی را نیز از بین ببرد.

 

درجهت انهدام باکتریها- باتاثیر گذاری مطلوب بر روی میکروارگانیسم های بیماریزا

سازگاری  بالا (98درصدی) ایجاد نمایید.

 

/ 2 نظر / 79 بازدید
saeid

سلام می خوام یه روش به شما معرفی کنم که بازدید خود را چندین برابر افزایش دهید. سامانه ی افزایش بازدد سیب رنک مفتخر است به صورت رایگان بازدید شما را روزانه به 10000 بازدید برساند. www.sibrank.ir این سامانه به نفرات برتر آخر هر هفته جوایزی شامل کارت شارژ,بازدید رایگان,وجه نقد برخی از امکانات این سامانه: بازدید پنجره 4,9,15 جوایز نفیس پرداخت ایمن و آنلاین زیر مجموعه گیری و پورسانت بالا انواع بنر زیر مجموعه گیری ظاهری زیبا تبلیغات بنری با کمترین هزینه : www.sibrank.ir/ads.php تعرفه ی خرید بازدید : www.sibrank.ir/buy.php منتظر حضور پورشورتان هستیم.

داود

سلام خوبی؟ سه تا وب دارم برای دوستای وبلاگ نویس میتونید در صورت نیازتون از مطالب و محتواش استفاده کنید. www.varoone.ir ابزار وبلاگ نویسی همراه با تالار های گفتمان و مطالب جالب www.tiptap.ir ابزارهای وبلاگ نویسی با مطالب جالب روز www.mania-dv.ir جملات عاشقانه و اس ام اس عاشقانه همراه با پاسخ به مشکلات وبلاگ نویسی شما . با کمال میل موفق باشید.