مزایای سیستم اختراعی بازیافت حرارت بدون مصرف سوخت و برق

 سلام

 مخاطب گرامی  استفاده از سیستم جدید مبدل حرارتی  بدون مصرف سوخت وبرق ساخت اینجانب دارای محاسنی است که شما را پولدارتر می نماید.

  1. اکسیژن رسانی به تمام نقاط سالن به صورت رایگان
  2. امکان هوادهی جوجه از روز اول وبهره وری بالا
  3. پرورش مرغ بدون استفاده از دارو و امکان کشت جوجه در مناطق آلوده
  4. کمترین مصرف سوخت و برق سیستمهای گرمایشی قبلی خودتان
  5. کمتر شدن مصرف برق در طول دوره
  6. امکان جوجه ریزی در مناطق بسیار سرد
  7. میانگین وزن بالا در سنین پایین = نتیجه بارگیری زودتر=مصرف کمتر انرژی
  8. heat recovery ventilation system
  9. در هنگام خرید هواکش برای سالن های پرورش جوجه گوشتی یا در زمان تعویض آنها باید توجه داشت که شما در حال خرید ( جریان هوا ) هستید و باید مطمئن باشید که ظرفیت هواکش های انتخابی به حد کفایت باشد علاوه بر این عوامل نظیر هزینه اولیه ( خرید و نصب ) هزینه کارکرد ، میزان دوام و قابل اعتماد بودن ، ضمانت نامه و نگهداری آسان نیزاز نکات مهم در انتخاب نوع هواکش بشمار می آید درهر حال عامل اصلی در این زمینه انتخاب هواکش هایی است که هوا را با سرعت مورد نیاز در سالن به جریان بیاندازند .
/ 1 نظر / 48 بازدید
پاور هاستینگ

سلام دوست من خسته نباشبد وبلاگ خوب و زیبایی داری شما که وبلاگ به ابن زیبایی داری و زمان میزاری چرا وبلاگ خودت رو به وب سایت تبدیل نمیکنی تا در یک فضای شخصی بدون محدودیت و تبلیغات فعالیت کنی میتونی یک قالب زببا و یک طراحی دلخواه داشته باشی و تمام مطالب و نظرات همین وبلاگ رو هم انتقال بدی به وب سایت جدید و در وب سایت جدید در آمد هم داشته باشی از تبلیغات با من تماس بگیر تا توضیحات بیشتر بدم ...... 09358277721 09354556918 021-66054902 powerhosting.ir@gmail.com www.powerhosting.ir/convert-blog-to-website راه اندازی فروشگاه آنلاین راه اندازی فروش کارت شارژ آنلاین راه اندازی تالار گفتگو و فروم راه اندازی سایت دانلود و .....